Zdá se vám, že za energie platíte moc? Díky srovnání dodavatelů můžete ušetřit až tisíce korun ročně.

Zdá se vám, že za energie platíte moc? Díky srovnání dodavatelů můžete ušetřit až tisíce korun ročně.

V ČR od nového roku změnilo dodavatele elektřiny, nebo plynu již více než 568 000 obyvatel. Stále ale mnoho lidí zůstává u svého původního dodavatele a to i v případě, že jsou s ním nespokojeni.

Zejména ale u starých smluv a podmínek u tradičních dodavatelů energií lze změnou dodavatele ušetřit nemalé peníze a to zvláště v době, kdy jdou ceny energií nahoru. S nezávazným srovnáním cen energií ještě nutně svého dodavatele nemusíte měnit. Díky srovnání máte pravidelný přehled o aktuálních nabídkách, cenách a podmínkách jednotlivých dodavatelů. Každý z nás by si tak měl jednou za čas porovnat, zda neplatí na energie zbytečně moc, zvlášť když srovnání zabere pouze pár minut, díky kterým můžete ušetřit až tisíce korun ročně.

Na našem kalkulátoru energií srovnám.cz se snadno a rychle dozvíte o nejvýhodnějších nabídkách na trhu s energiemi. Srovnávač energií vám najde aktuální ceny i podmínky z veřejných nabídek dodavatelů energií a přitom hlídá i různé nekalé kličky a fígle, jako jsou například sankce za odstoupení od smlouvy, typy smluv a jejich automatické prodlužování či doba fixace ceny.

Pro výpočet úspory vám stačí měsíční spotřeba nebo výše měsíčních záloh u současného dodavatele. Pak už stačí zadat jen vaše poštovní směrovací číslo bydliště. Seznam nabídek si můžete sami filtrovat podle ceny, ale i dalších kritérií. Naši operátoři jsou připraveni vám poradit, která kritéria brát při výběru nového dodavatele plynu či elektřiny v úvahu.

Díky srovnám.cz získáte všechny nabídky dodavatelů energií najednou a přehledně. Díky tomuto srovnání ušetříte nejen váš čas, ale také vidíte okamžitě úsporu oproti ostatním dodavatelům energií. V případě, že si zvolíte nového dodavatele energií, dokáže vám některý z dodavatelů celý proces přechodu zařídit za vás a vy se tak nemusíte o nic starat, zvlášť pokud vás k současnému dodavateli váže některá z nevýhodných smluv.  

Jak změnit dodavatele energií se dozvíte v jednom z našich předchozích článků; proces není složitý a ušetřit peníze chce přece každý! V případě jakýchkoliv dotazů ohledně změny dodavatele či jejich srovnání se na nás můžete obrátit na e-mail: info@srovnam.cz.

Přečtěte si i další zajímavé články - zde

___BANNER-CALC-2___

19. listopadu 2019