Žádné nekalé kličky

Žádné nekalé kličky

Už víte, že srovnám.cz nepotřebuje žádné osobní údaje i to, že pro srovnání ceny energií - plynu a elektřiny, používá kvalitní zdroj dat.

Někdy je ale pro správné rozhodnutí více informací, než jen porovnání cen – někdy totiž potřebujete zjistit objektivní srovnání i jiných aspektů. V ten moment přichází srovnám.cz a podává pomocnou ruku.

Při přemýšlení nad novým srovnávačem jsme přemýšleli nad tím, jak ho odlišit od ostatních projektů. Bavili jsme se, co který umí a neumí a co nám na tomto trhu chybí. Zjistili jsme, že občas tápeme v čem jsou dodavatelé energií odlišní, pokud přestaneme řešit cenovou nabídku.

Napadla nás tak kritéria srovnání, která nikdo jiný nepoužívá – splňuje dodavatel energií zásady etického kodexu? Nabídne vám dodavatel energií smlouvu na dobu neurčitou? Budete při ukončení smlouvy platit sankce a penále? Odpovědi na tyto a jiné otázky najdete při srovnání cen dodavatelů energií na srovnám.cz.

Pro nás je totiž nejdůležitější zobrazit pravdivé srovnání cen energií. Všechno ostatní je už na vás – vyberte si nabídku, která vás zaujme a vy sami kontakujte vybraného dodavetele. Pokud si nevíte rady, využijte náš Slovník pojmů nebo hledejte odpovědi na Časté dotazy.

Přečtěte si i další zajímavé články - zde

___BANNER-CALC-2___

7. září 2016