Velikonoční výslužka pro celou rodinu? Stačí si vedle vajec vykoledovat i nižší poplatky za energie

Velikonoční výslužka pro celou rodinu? Stačí si vedle vajec vykoledovat i nižší poplatky za energie

Když se řekne „Velikonoce“, představí si většina lidí řadu tradičních rituálů. Velikonočního beránka, pletení pomlázek a samozřejmě tradiční Velikonoční pondělí, kdy chlapci a muži chodí na koledu, aby od dívek a žen získali za básničky a nezbytné vyšlehání okrasná vajíčka nebo v případě těch starších tekutou odměnu. Právě za tu ale na nikoho doma pochvala nečeká. Co tedy zkusit velikonoční tradice rozšířit a přinést domů výslužku, ze které bude těžit a mít radost celá rodina?

Jakou by měla mít alternativní pomlázka podobu? Co třeba sjednat výhodnější smlouvu na dodavatele energií, která do rodinné kasy přinese až několik tisíc ročně navíc. Právě Velikonoce a s nimi spojené volno představují ideální příležitost, kdy se pustit do zkoumání výhodnosti stávajících smluv s dodavateli energií. Jak ukázal nedávný průzkum agentury STEM/MARK, řada Čechů pořád netuší, že se dá spousta peněz ušetřit jen tím, že si zvolí finančně i službami nejvýhodnějšího dodavatele elektřiny či plynu. Spousta domácností proto neustále prodlužuje smlouvy se stávajícím dodavatelem, aniž by věděly, jak snadné je v dnešní době porovnat nabídky a vybrat někoho jiného – vhodnějšího.

___BANNER-INFO___

Do netradičního koledování a zajištění velikonoční výslužky, která může přinést i několik tisíc ročně v rámci úspor, se lze pustit snadno, a navíc z tepla domova. Stačí do formuláře v internetovém kalkulátoru srovnám.cz zadat základní údaje a během okamžiku každý zjistí, jestli neplatí za energie příliš mnoho.

 

Srovnám.cz navíc ve výsledcích svého porovnání nezohledňuje pouze koncovou cenu, ale i podmínky, za jakých uživatel vypočítanou cenu získá, nebo jestli se hlásí dodavatel k Etickému kodexu poskytovatele elektřiny a plynu, což je významná garance vstřícného a férového přístupu k zákazníkovi.

Zjistit, jaký dodavatel plynu či elektřiny je pro domácnost nejvýhodnější, už dnes zkrátka nepředstavuje časově náročnou anabázi v podobě shánění a studování často nesrozumitelných smluv či nabídek a obíhání celé řady poboček.

Všechny potřebné informace lze zjistit z pohodlí domova a na jednom místě. Kdo si na to během velikonočních svátků najde alespoň pár minut čas, může si pak říci, že tak štědrou výslužku ještě domů nepřinesl. A navíc bez problémů stihne i pomlázku v podobě kraslic, čokolád nebo tekutých dobrot…

Přečtěte si i další zajímavé články - zde

___BANNER-CALC-2___

27. března 2018