Preferujete tradiční nebo digitální komunikaci? Na srovnam.cz si dnes můžete vyřídit změnu energií kompletně online.

Preferujete tradiční nebo digitální komunikaci? Na srovnam.cz si dnes můžete vyřídit změnu energií kompletně online.

V nedávném průzkumu o nejférovějšího dodavatele jsme v rámci hodnotících kritérií posuzovali i taková, která mají úzké propojení s aktuální pandemickou situací. Mezi ně patřila také možnost bezpapírového vyřízení smluv. A protože se stávající distanční situace nás všech intenzivně propisuje do tempa digitalizace – a energetika rozhodně není výjimkou – rozhodli jsme se jít tomuto trendu naproti a sjednání energií vám umožnit kompletně online i na našich stránkách.

Skutečnost, že smlouvy a dokumenty mají být pro zákazníka srozumitelné, podmínky jednoduché a jasné, tu uvádět ani nemusíme. V dnešní době by to měla být již téměř samozřejmost. Potvrzují to výsledky námi nedávno uveřejněné ankety na srovnam.cz, ve které hlasovalo 230 čtenářů a 40 % z nich uvedlo, že kromě ceny si dodavatele vybírají právě podle srozumitelnosti dokumentů a jednoduchosti podmínek.

Jak je to ale s uzavíráním takových dokumentů? Nemáte problém uzavřít smlouvu online nebo pořád preferujete uzavření smlouvy osobně či po telefonu? Jako srovnávač energií nabízíme zatím možnost si nezávisle dodavatele energií porovnat. Dodnes nám můžete také zavolat, ale většinou jsme zůstávali u uvedeného srovnání. Jak by to ale dopadlo, kdybychom vám nabídli možnost si u vybraných dodavatelů rovnou smlouvu uzavřít? Ocenili byste to?

S ohledem na aktuální situaci, která nás v pohybu všechny omezuje, jsme se rozhodli se vás nejen na vaše preference ptát, ale rovnou vám i novou službu nabídnout. Pro ty z vás, kdo byste uvítali možnost uzavřít si energie online, jsme proto rovnou takovou funkci sjednat si je online napřímo připravili.

Jako partnera pro toto rozšíření našich služeb jsme zvolili vítěze průzkumu nejférovějšího dodavatele, kterým se staly MND, Moravské naftové doly. Rozhodujícím kritériem bylo nejen to, že v rámci výzkumu vyšly MND jako nejvíce pro zákazničtí, ale i to, že možnost vyřízení energií z pohodlí domova nabízejí nejen pro základní změnu dodavatele, ale i pro ostatní procesy jako např. přepis dodavatele. V rámci cenového srovnání dodavatelů energií se tak nově na srovnam.cz setkáte u MND s možností využít online průvodce, který vás provede krok za krokem celým procesem sjednání energií. Stačí kliknout na „mám zájem“.

Jsme rádi, že srovnam.cz se díky tomu stal prvním srovnávačem na trhu, kde si dnes můžete nově změnu dodavatele vyřídit kompletně z pohodlí domova.

 

18. dubna 2021