Kvalitní zdroj dat

Kvalitní zdroj dat

V předchozím článku jste se dozvěděli, že na srovnám.cz najdete přehled cen energií bez nutnosti vkládat svoje osobní a kontaktní údaje.

Napadá vás, k čemu vám takové srovnání může být? Byť se vám současný dodavatel energií může zdát jako ten nejlepší a nejvýhodnější, nemusí tomu tak být i ve skutečnosti. Díky srovnání cen dodavatelů zemního plynu a elektrického proudu uvidíte ceny, které jednotliví dodavatelé energií nabízí a snadno najít toho, který pro vás bude ten nejvýhodnější.

Protože nám na kvalitě našeho srovnání opravdu záleží, rozhodli jsme se spojit s odborníky na slovo vzatými. Data tak získáváme od portálu TZB.info, který dlouhodobě monitoruje český trh s energiemi a přináší svým návštěvníkům kvalitní zdroj informací. Za kvalitu dat a našeho srovnání dodavatelů energií vám ručíme.

Pro nás je totiž nejdůležitější zobrazit pravdivé srovnání cen energií. Všechno ostatní je už na vás – vyberte si nabídku, která vás zaujme a vy sami kontakujte vybraného dodavetele energií. Pokud si nevíte rady, využijte náš Slovník pojmů nebo hledejte odpovědi na Časté dotazy.

Přečtěte si i další zajímavé články - zde

___BANNER-CALC-2___

2. září 2016